İçer Hukuk Bürosu

Hukukun her alanında hizmet veren İçer Hukuk bünyesinde, dünyaya entegre ekonominin çeşitlenen taleplerine cevap veren avukatlardan oluşan departmanlar bulunmaktadır. Her bir departman, farklı hukuk alanlarında uzmanlaşmış danışman hukukçulara, dinamizmi temsil eden avukatlara sahiptir.

Yargı pratiğinde 20 seneyi aşkın tecrübe ve uzmanlığa sahip İçer Hukuk Bürosu avukatları, boyutu veya karmaşıklığı ne olursa olsun her ihtilafı rahatlıkla ifade eder ki; her müvekkile, İçer Hukuk Bürosu’nun tek müvekkiliymiş gibi davranır. İçer Hukuk avukatları, her dava sürecini kolaylıkla yönetebilir.

İçer Hukuk Bürosu, fikri mülkiyet davaları alanında özellikle bölgesel boyutta yakinen tanınmaktadır. Fikri mülkiyet davaları, telif hakkı ve ticari marka ihlali, ticari tasarım ihlali ve muhtelif haksız rekabet ihlali davalarında müvekkilleri için olumlu sonuçlar elde edilmiştir.

İçer Hukuk Bürosu, sözleşme ihlalleri, dolandırıcılık ve yanlış beyan iddiaları, haksız rekabet, rekabet etmeme sözleşmelerinin veya gizlilik sözleşmelerinin uygulanması veya savunması, franchise sorunları dahil olmak üzere karmaşık ticari davaların tüm alanlarında uygulama yapmaktadır.

İçer Hukuk Bürosu, başta Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Adana ve Kayseri olmak üzere Türkiye’nin birçok ilinde yerel hukuk bürolarıyla, uluslararası alanda ise İngiltere, Azerbaycan, Kazakistan ve Japonya’daki doğrudan girişimleri ile Amerika Birleşik Devletleri, İsviçre, Almanya, İtalya, Fransa, Rusya, Belçika ve Körfez Ülkelerinde işbirliği halinde olduğu hukuk bürolarıyla müvekkillerine dünya ölçeğinde hizmet vermektedir.

Bu web sitesi için hazırlanan bilgi ve materyaller, yalnızca bilgilendirme ve eğitim amaçlı bir kamu kaynağı olarak tasarlanmıştır. Hukuki tavsiye veya hukuk hizmetleri talebi olarak yorumlanmamalı ve bu web sitesinde gördüğünüz bir avukatla istişare yoluyla alınan tavsiyenin yerini almamaktadır. Bu web sitesine girerek ve kullanarak, bilgi talep etmektesiniz. Herhangi bir özel yasal endişeyi değerlendirirken bu web sitesinde yer alan hiçbir bilgiye güvenmemelisiniz. Bu web sitesindeki materyallerin iletilmesi ve alınması yasal tavsiye teşkil etmez, avukat-müvekkil ilişkisi kurmaz. Avukatlarımızdan biriyle konuşmadan ve sizden istenene kadar bize yasal sorunlarınız hakkında bilgi göndermeyin. İçer Hukuk Bürosu veya avukata gönderilen talep edilmemiş bilgiler, İçer Hukuk Bürosu veya avukatları adına herhangi bir gizlilik yükümlülüğüne tabi değildir. İçer Hukuk Bürosu ile avukat-müvekkil ilişkisini ancak bir avukat tarafından imzalanmış bir sözleşme mektubu ile kurabilirsiniz.